Najlepšie prístroje a systémy pre mechanické testovanie - vyrobené vo Švajčiarsku

pragolab-banner-walter-sk.jpg

Walter + Bai AG a PRAGOLAB s.r.o. sú teraz partneri. PRAGOLAB s.r.o. sa stal výhradným obchodným zástupcom pre Českú a Slovenskú republiku. Švajčiarska spoločnosť Walter + Bai AG je zameraná predovšetkým na oblasť priemyslu. Prednosťou tejto značky je široká ponuka zariadení pre mechanické testovanie materiálov (kovových i nekovových).

„U nás v PRAGOLAB s.r.o. sa snažíme posilňovať ponuku riešení aj pre oblasť priemyslu. Táto švajčiarska značka znamená perfektné doplnenie našej ponuky testovacích prístrojov a systémov pre český a slovenský priemysel. Prajem tejto spolupráci veľmi veľa úspechov a teší ma, že PRAGOLAB s.r.o. zastupuje ďalšieho výrobcu špičkovej techniky,“ hovorí konateľ firmy PRAGOLAB s.r.o. Ladislav Náměstek.

Prečo tieto prístroje a systémy pre materiály?

„Snažíme sa zákazníkom dobre poradiť a pomôcť aj v oblasti priemyslu, ktorú sledujeme už niekoľko rokov. Z požiadaviek zákazníkov sme zistili chýbajúce riešenia pre mechanické testovanie materiálov. Preto bolo naším cieľom nájsť partnera aj pre túto oblasť,“ hovorí manažér divízie Mikroskopie a prípravy vzoriek spoločnosti PRAGOLAB s.r.o. Martin Kopecký.

„Spoločne s firmou Walter + Bai AG máme teraz riešenie aj pre mechanické testovanie kovových aj nekovových materiálov, cementov a asfaltových zmesí, ale aj celkové systémy do priemyslu“, hovorí manažér divízie Anorganickej a fyzikálnej analýzy PRAGOLAB s.r.o. Karel Voldřich.

Aktuálne sa naše portfólio rozrastie o celý rad prístrojov. Viac nájdete už čoskoro na webových stránkach či u našich obchodných zástupcov.

W%2BB%20aktualita.png

Existujúcim aj novým zákazníkom tak môžeme ponúknuť komplexné riešenie pre mechanické testovanie kovových i nekovových materiálov.

Budeme sa tešiť na nové výzvy v priemyselnej oblasti.

Pre viac informácií nás kontaktujte na uvedených e-mailových adresách: bratislava@pragolab.sk , kopecky@pragolab.cz , voldrich@pragolab.cz

Váš tím PRAGOLAB s.r.o.