Komplexné riešenia pre laboratóriá, od optických až po elektrónové mikroskopy

Nova_spolupraca_s_Delong_Instruments_ban


DELONG INSTRUMENTS a. s. a PRAGOLAB s.r.o. sa podpisom zmluvy o obchodnom zastúpení elektrónových mikroskopov LVEM pre Českú a Slovenskú republiku stali strategickými partnermi v oblasti prístrojovej techniky pre laboratóriá využívajúce pri svojej odbornej práci mikroskopiu.

„Som rád, že sme našu ponuku v divízii Mikroskopie a prípravy vzoriek rozšírili o ďalšieho kvalitného partnera a vstúpili tak aj do oblasti elektrónovej mikroskopie. Verím, že táto spolupráca bude úspešná a našim zákazníkom týmto umožníme rozšíriť obzory poznania nanosveta“,  hovorí Ladislav Náměstek, konateľ Pragolab s.r.o., Česká republika.

Prečo elektrónové mikroskopy?

„Snažíme sa zákazníkom dobre poradiť a vybrať pre nich komplexné riešenia. Preto bolo naším cieľom nahliadnuť aj do oblasti elektrónovej mikroskopie, kde sme doteraz nemali čo ponúknuť. Spoločne s firmou Delong Instruments a. s. máme možnosť pre zákazníkov zostaviť riešenie na „kľúč“, ktoré im ušetrí veľa času, energie aj peňazí, ktoré by vynaložili na obstarávania zariadení jednotlivo“,  hovorí manažér divízie Mikroskopie a prípravy vzoriek Martin Kopecký z Pragolab s.r.o.


Aktuálne sa naše portfólio rozrastie o elektrónové mikroskopy radu LVEM5 a LVEM25. Viac už nájdete na webových stránkach TU alebo u našich obchodných zástupcov.


„V DELONG INSTRUMENTS sme sa vždy zameriavali na vývoj a výrobu prístrojov, ich predaj zabezpečovali naši obchodní partneri predovšetkým na vyspelých svetových trhoch“ , hovorí predseda predstavenstva Jan Antl. „Spolupráca s Pragolabom nám tak pomôže aj na domácom trhu lepšie realizovať víziu, ktorú sme prebrali od profesora Delonga: urobiť z transmisného elektrónového mikroskopu bežnú súčasť vybavenia vedeckého laboratória.“
 
Existujúci, ale aj noví zákazníci sa tak môžu tešiť na skutočne komplexné riešenie od našej spoločnosti, rovnako ako my sa tešíme na nové výzvy v oblasti elektrónovej mikroskopie.

Manažér divízie Mikroskopie a prípravy vzoriek
Ing. Martin Kopecký, Ph.D.