NOVINKA od Leica Microsystems: Digitálny mikroskop Emspira 3

Spoločnosť Leica Microsystems uviedla na trh nový digitálny mikroskop Emspira 3 , určený na kontrolu kvality (QC) a inšpekciu. Emspira 3 kombinuje všetko potrebné ku komplexnej vizuálnej kontrole do jedného systému vrátane porovnávania a meraní, ako aj priameho zdieľania dokumentácie kontroly kvality prostredníctvom siete. Užívatelia môžu ovládať Emspiru 3 v samostatnom režime prostredníctvom integrovaného displeja (OSD) a merať priamo počas vizuálnej kontroly bez toho, aby potrebovali počítač. Kompaktný a všestranný nástroj umožňuje používateľom zefektívniť kontrolné procesy, flexibilne pokryť potreby inšpekcie a pracovať sebavedomo a spoľahlivo.

Emspira 3 ukladá kontrolné obrázky a výsledky priamo do miestnej siete, aby sa urýchlilo rozhodovanie a minimalizovalo riziko straty údajov. Výsledná dokumentácia kontroly kvality je prístupná kedykoľvek, napríklad počas auditov.

Vďaka širokému spektru príslušenstva a možnostiam osvetlenia je možné Emspiru 3 prispôsobiť tak, aby flexibilne pokrývala potreby kontroly. Užívateľské rozhranie je možné prispôsobiť, vďaka čomu je možné skryť funkcie, ktoré nie sú potrebné pre konkrétnu kontrolu. Umožňuje používateľom akejkoľvek úrovne znalostí pracovať intuitívne.

Emspira 3 - navrhnutá pre odolnosť s maximálnou dobou prevádzkyschopnosti. Kryt IP 21 chráni vnútornú optiku a mechaniku mikroskopu, a antimikrobiálny povrch AgTreat znižuje riziko šírenia zárodkov medzi užívateľmi. Rýchly, živý obraz s rozlíšením až 4K napomáha vzpriamenej ergonomickej pracovnej polohe.

Viac informácií o mikroskope Emspira 3.

Launch_1200x630.jpg