Biologické a medicínske mikroskopy

Leica Thunder Imagers
V Leica Microsystems sme vytvorili unikátnu platformu, ktorá sa môže vyvíjať s tým, ako sa menia požiadavky Vášho výskumu. Veľkou novinkou sú systémy THUNDER Imager 3D Live Cell & 3D Cell Culture, ktoré efektívne a online vytvoria obraz porovnateľný s konfokálnou mikroskopiou. Tieto systémy sú konkurenciou pre spinning disk systémy a relatívne lacné konfokálne mikroskopy.

Detail

Leica DMi8
V Leica Microsystems sme vytvorili unikátnu platformu, ktorá sa môže vyvíjať s tým, ako sa menia požiadavky vášho výskumu. Leica DMi8 je elegantné riešenie, pri ktorom sú predkonfigurované mikroskopy minulosťou.

Detail

Laserové mikrodisektory Leica LMD6 & LMD7
Laserová mikrodisekcia (LMD alebo LCM) umožňuje používateľom izolovať jednotlivé špecifické bunky alebo celé oblasti tkaniva. Systémy Leica LMD, poháňané jedinečným laserovým dizajnom a dynamickým softvérom, umožňujú užívateľom ľahko izolovať oblasti záujmu (ROI) od celých oblastí tkaniva až po jednotlivé bunky alebo dokonca subcelulárne štruktúry, ako sú chromozómy.

Detail

Leica DM4 & DM6 B
Leica DM4 a DM6 B predstavujú špičku medzi vzpriamenými mikroskopmi. Táto séria je špeciálne navrhnutá pre potreby tých najnáročnejších aplikácií. Zostavte si na výskumných platformách Leica mikroskop svojich snov bez potreby akýchkoľvek kompromisov.

Detail

Leica DM1000 - DM3000
Life Science: radi by ste našli nový prístroj do Vášho rutinného laboratória? Séria mikroskopov Leica DM1000-DM3000 je navrhnutá priamo pre rutinnú mikroskopickú prax, s ohľadom na najnovšie informácie pre dlhodobé používanie mikroskopov. Kvalitné prevedenie, dokonalá ergonómia a vychýrená optika Leica Vám zaručí efektívnu a komfortnú prácu aj pri dlhodobom pozorovaní v diagnostických či výskumných laboratóriách.

Detail

Leica DM750 & DM500
Mikroskopy Leica DM500 a DM750 sú špeciálne navrhnuté pre náročné prostredie výučby. Kvalitná optika, premyslená ergonómia, vysoká variabilita a kompatibilita s modernými multimediálnymi systémami. Tieto vlastnosti robia z Leica DM500 a DM750 najlepšie modely vo svojej triede.

Detail

Leica DMi1
Rutinný invertovaný mikroskop určený pre každodennú bežnú prácu v tkanivových laboratóriách. Jednoduchosť, odolnosť a prispôsobivosť - to sú hlavné vlastnosti, ktorými sa tento malý mikroskop pýši.

Detail

Leica DM IL LED
Leica DM IL LED je malý invertovaný mikroskop. Odolný a stabilný statív, kvalitná optika, možnosť fluorescencie a kontrastných metód. Tento malý mikroskop dokáže viac než prekvapiť.

Detail

Leica PAULA
Plne automatizovaný asistent pre každodennú rutinnú prácu s tkanivovými kultúrami. Kultivovanie ešte nikdy nebolo tak jednoduché a bezpečné.

Detail

Leica IMS500 HD
Interaktívna výučba alebo zdieľanie obrazu v rutinných prevádzkach. Rýchla, stabilná, moderná. Taká je interaktívna sieť Leica IMS500 HD.

Detail

Leica AirTeach WIFI
Výučbová sieť pre zdieľanie obrazu bez nutnosti vytvorenia infraštruktúry. Používajte WIFI riešenie a posuňte Vašu výučbu na najmodernejšiu interaktívnu úroveň pomocou Leica AirTeach!

Detail