Biologické a medicínske mikroskopy

Leica DM4 & DM6 B
Leica DM4 a DM6 B predstavujú špičku medzi vzpriamenými mikroskopmi. Táto séria je špeciálne navrhnutá pre potreby tých najnáročnejších aplikácií. Zostavte si na výskumných platformách Leica mikroskop svojich snov bez potreby akýchkoľvek kompromisov.

Detail

Leica DM1000 - DM3000
Life Science: radi by ste našli nový prístroj do Vášho rutinného laboratória? Séria mikroskopov Leica DM1000-DM3000 je navrhnutá priamo pre rutinnú mikroskopickú prax, s ohľadom na najnovšie informácie pre dlhodobé používanie mikroskopov. Kvalitné prevedenie, dokonalá ergonómia a vychýrená optika Leica Vám zaručí efektívnu a komfortnú prácu aj pri dlhodobom pozorovaní v diagnostických či výskumných laboratóriách.

Detail

Leica DM750 & DM500
Mikroskopy Leica DM500 a DM750 sú špeciálne navrhnuté pre náročné prostredie výučby. Kvalitná optika, premyslená ergonómia, vysoká variabilita a kompatibilita s modernými multimediálnymi systémami. Tieto vlastnosti robia z Leica DM500 a DM750 najlepšie modely vo svojej triede.

Detail

Leica DMi1
Rutinný invertovaný mikroskop určený pre každodennú bežnú prácu v tkanivových laboratóriách. Jednoduchosť, odolnosť a prispôsobivosť - to sú hlavné vlastnosti, ktorými sa tento malý mikroskop pýši.

Detail

Leica DM IL LED
Leica DM IL LED je malý invertovaný mikroskop. Odolný a stabilný statív, kvalitná optika, možnosť fluorescencie a kontrastných metód. Tento malý mikroskop dokáže viac než prekvapiť.

Detail