Priemyselné mikroskopy

Leica DM1750
Hľadáte nový prístroj do Vášho rutinného laboratória? S mikroskopom Leica DM1750 M sme doplnili rad vzpriamených mikroskopov pre kontrolu materiálov, s ohľadom na najnovšie poznatky dopadov dlhodobého používania mikroskopov. Leica DM1750 M kombinuje vlastnosti a výhody mikroskopu DM2700 M s reflexnou osou svetla mikroskopu DM750 M na veľmi flexibilný, ale cenovo veľmi prijateľný materiálový mikroskop.

Detail

Leica DCM8
Bezkontaktný stabilný HD konfokálny mikroskop a interferometer s unikátnym systémom skenovania bez pohyblivých častí „Microdisplay“ technológií.

Detail

Leica DM500 M & DM750 M
Mikroskopy Leica DM500 M a DM750 M sú špeciálne navrhnuté pre náročné prostredie náročnej výučby. Kvalitná optika, premyslená ergonómia, vysoká variabilita a kompatibilita s modernými multimediálnymi systémami. Tieto vlastnosti robia z Leica DM500 M a DM750 M najlepšie modely vo svojej triede. Užívateľ sa môže sústrediť na úlohu skôr než na komplexné funkcie mikroskopu. Leica DM750 M je vstupný materiálový mikroskop pre svetlé pole, šikmé a polarizované svetlo. Je špeciálne navrhnutý tak, aby slúžil potrebám rutinnej kontroly kvality a analýzy materiálov v priemysle, rovnako ako všeobecné vzdelávacie potreby na univerzitách a na technických vysokých školách.

Detail