Priemyselné mikroskopy

Leica DM1750
Hľadáte nový prístroj do Vášho rutinného laboratória? S mikroskopom Leica DM1750 M sme doplnili rad vzpriamených mikroskopov pre kontrolu materiálov, s ohľadom na najnovšie poznatky dopadov dlhodobého používania mikroskopov. Leica DM1750 M kombinuje vlastnosti a výhody mikroskopu DM2700 M s reflexnou osou svetla mikroskopu DM750 M na veľmi flexibilný, ale cenovo veľmi prijateľný materiálový mikroskop.

Detail

Leica DCM8
Bezkontaktný stabilný HD konfokálny mikroskop a interferometer s unikátnym systémom skenovania bez pohyblivých častí „Microdisplay“ technológií.

Detail

Leica DVM6
Kvalitný digitálny mikroskop Leica DVM6 s naklápacím ramenom pre jednoduché ovládanie. Príjemný sofvér Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitná kamera s 10 Mpx.

Detail

Leica DVM6 M
Kvalitný digitálny mikroskop Leica DVM6 M pre materiálové vedy. Príjemný sofvér Leica LAS X s automatickou analýzou. Kvalitná kamera s 10 Mpx.

Detail

Leica S9
Stereomikroskopy série S9 prináša pre greenough modely doteraz najsilnejší pomer zväčšenia 9:1. V základnej zostave sa tak môžete pohybovať v rozsahu zväčšenia 6,1-55x! Pokročilé technológie a preslávená optika značky Leica prinášajú potešenie do Vašej každodennej práce. Stereomikroskopy série S9 môžete využiť vo veľmi širokej škále použitia od priemyselných inšpekcií a opráv až po biologické aplikácie ako sú mikrooperácie, disekcie, transgénne aplikácie a IVF.

Detail

Leica DM500 M & DM750 M
Mikroskopy Leica DM500 M a DM750 M sú špeciálne navrhnuté pre náročné prostredie náročnej výučby. Kvalitná optika, premyslená ergonómia, vysoká variabilita a kompatibilita s modernými multimediálnymi systémami. Tieto vlastnosti robia z Leica DM500 M a DM750 M najlepšie modely vo svojej triede. Užívateľ sa môže sústrediť na úlohu skôr než na komplexné funkcie mikroskopu. Leica DM750 M je vstupný materiálový mikroskop pre svetlé pole, šikmé a polarizované svetlo. Je špeciálne navrhnutý tak, aby slúžil potrebám rutinnej kontroly kvality a analýzy materiálov v priemysle, rovnako ako všeobecné vzdelávacie potreby na univerzitách a na technických vysokých školách.

Detail

Leica DM6 LIBS
Pokročilá mikroskopická + LIBS analýza pre technickú čistotu

Detail