Stereomikroskopy

Leica M205 A, C, FA
Pre potreby vývojovej, bunkovej, molekulárnej biológie a genetiky vyvinula spoločnosť Leica Microsystems výkonné fluorescenčné stereomikroskopy Leica 165 FC a M205 FA. Leica M205 FA, ako jediný na svete, dosiahol rozsah priblíženia 20,5:1, pri účinnom rozlíšení 0,952 µm! LeicaM205 FA je motorizovaný stereomikroskop, ktorý zaujme každého, kto hľadá kvalitný prístroj pre pohodlnú a plynulú prácu s veľkým rozsahom zväčšenia, s dôrazom na ľahkú manipuláciu so vzorkou a širokým spektrom použiteľných pozorovacích metód. Verzia M205 A - automatizovaná verzia, M205 C - kódovaná verzia, M205 FA - fluorescenčná automatizovaná verzia.

Detail

Leica M165 FC
Pre potreby vývojovej, bunkovej, molekulárnej biológie a genetiky vyvinula spoločnosť Leica Microsystems výkonné fluorescenčné stereomikroskopy Leica M165 FC a M205 FA. Leica M165 FC dosahuje značné väčšenie 16,5:1, pri účinnom rozlíšení 1,1 µm. Zaradil sa tak medzi najvýkonnejšie stereomikroskopy na trhu. Leica M165 FC je kódovaný stereomikroskop, ktorý zaujme každého, kto hľadá kvalitný prístroj pre pohodlnú a plynulú prácu s veľkým rozsahom zväčšenia. Prístroj umožňuje ľahkú manipuláciu so vzorkou a široké spektrum použiteľných pozorovacích metód.

Detail

Leica S9
Stereomikroskopy série S9 prináša pre greenough modely doteraz najsilnejší pomer zväčšenia 9:1. V základnej zostave sa tak môžete pohybovať v rozsahu zväčšenia 6,1-55x! Pokročilé technológie a preslávená optika značky Leica prinášajú potešenie do Vašej každodennej práce. Stereomikroskopy série S9 môžete využiť vo veľmi širokej škále použitia od priemyselných inšpekcií a opráv až po biologické aplikácie ako sú mikrooperácie, disekcie, transgénne aplikácie a IVF.

Detail