HPLC

UltiMate 3000 - Basic Automated
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s operačnými tlakmi až do 620 bar, s prietokmi až do 10 ml/min v izokratickom aj gradientovom režime.

Detail

UltiMate 3000 - Standard
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s operačnými tlakmi až do 620 bar, s prietokmi až do 10 ml/min v izokratickom aj gradientovom režime. Verzia štandard disponuje autosamplerom s možnosťou termostatovania vzoriek, samostatným termostatom kolón a detektormi rôzneho typu.

Detail

UltiMate 3000 - x2 Dual LC
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s operačnými tlakmi do 620 bar, s prietokmi až do 10 ml/min v izokratickom aj gradientovom režime. Autosampler s možnosťou termostatovania vzoriek spolu so samostatným termostatom pre umiestenie až 12 kolón je neoddeliteľnou súčasťou štandardnej výbavy.

Detail

UltiMate 3000 - RSLC
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s operačnými tlakmi až 1034 bar, s prietokmi až do 8 ml/min v nízkotlakovom, ako aj vysokotlakovom gradientovom režime.

Detail

UltiMate 3000 - x2 Dual RSLC
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s operačnými tlakmi až 1034 bar, s prietokmi až do 8 ml/min. Autosampler s možnosťou termostatovania vzoriek spolu so samostatným termostatom pre umiestnenie až 12 kolón je neoddeliteľnou súčasťou štandardnej výbavy.

Detail

UltiMate 3000 - XRS
Sestava vysokoúčinné kapalinové chromatografie s tlaky až 1250 bar s průtoky až do 2 ml/min s extrémně malým mrtvým objemem. Ideální řešení pro LC-MS aplikace a laboratoře s velkým množstvím zpracovávaných vzorků.

Detail

UltiMate 3000 - RSLC nano
Zostava vysokoúčinnej kvapalinovej chromatografie s prietokmi od 20 nl/min do 50 µl/min a operačnými tlakmi až 800 bar v izokratickom, ako aj gradientovom režime pre proteomické, metabolomické a bioanalytické štúdie.

Detail

UltiMate 3000 - Bio RS
Sestava inertní a biokompatibilní vysokoúčinné kapalinové chromatografie s tlaky až 1034 bar s průtoky až do 8 ml/min v nízkotlakém i vysokotlakém gradientovém režimu.

Detail

Vanquish UHPLC
Separace analytů ve složitých matricích se stává mnohem jednodušší: představujeme nový Thermo Scientific Vanquish UHPLC systém! Nová generace, nový standard, 1500 bar!

Detail