Genesys 30 Vis spektrofotometer

Prístroje Genesys výrobca Thermo Scientific sa už vyše dvadsať rokov drží na špičke medzi univerzálnymi spektrometrickými prístrojmi . Genesys 30 je ďalším z mnohých nasledovníkov určených na meranie vo viditeľnej časti spektra (320 – 1100 nm).

Zdrojom svetla je wolfram-halogénová lampa s garantovanou životnosťou vyššou ako 1000 hodín, lampa je ľahko užívateľsky vymeniteľná a prednastavená. Fotometrický rozsah detektoru ±3A umožňuje minimalizovať náročnosť prípravy vzorky.

Genesys%2030b1.png           Genesys%2030_lamp%20removing2.png            Genesys%2030_with%20printer.png            Genesys%2030_washing.png

Ľahko vymeniteľné priestranné držiaky rôznych kyviet sa dajú ľahko vybrať a umyť. K ovládaniu prístroja slúži integrovaná klávesnica a 5“ výborne čitateľný (z rôznych uhlov pohľadu) farebný displej. Výsledky meraní sa dajú uložiť na USB flashdisk, alebo vytlačiť na termotlačiarni, ktorú je možné ľahko jedným pohybom nasadiť aj odobrať z prístroja. Vďaka odolnosti optického systému sa dá merať aj s otvoreným vekom kyvetového priestoru.

Sofistikovaná a odolná konštrukcia, jednoduché ovládanie a ovládací SW v českom jazyku predurčuje spektrofotometer Genesys 30 k použitiu vo výukových, univerzitných aj prevádzkových laboratóriách .
Záručná doba 24 mesiacov a pri registrácii u výrobcu až 36 mesiacov.

NA STIAHNUTIE: