Vitajte na stránkach spoločnosti PRAGOLAB s.r.o.

Sme jedným z lídrov na slovenskom a českom trhu v oblasti laboratórnych zariadení a svojim zákazníkom prinášame špičkové prístroje z oblasti analytickej chémie a fyzikálnych meraní už od roku 1990.

Pôvodná ponuka prístrojov Carlo Erba, VG, Haake, Martin Christ a Sigma sa časom rozrástla na veľkú časť portfólia Thermo Fisher Scientific a dlhý rad ďalších významných dodávateľov a vďaka tomu teraz poskytujeme nielen jednotlivé vedecké či priemyselné prístroje, ale i celé integrované systémy pre potreby laboratórií. Okrem tradičných analytických zariadení, akými sú chromatografy či spektrometre, myslíme aj na budúcnosť, predovšetkým v oblasti hmotnostnej spektrometrie, automatizovanej prípravy vzoriek a najmodernejších zariadení z oblasti fyzikálnych meraní. Naším najnovším prírastkom sú mikroskopy spoločnosti Leica Microsystems vrátane nevyhnutného SW vybavenia.

Ako jedna z prvých tuzemských firiem sme získali certifikát ISO 9001:2015 a svojich pracovníkov školíme tak, aby rozumeli nielen technickej stránke, ale aj praktickému použitiu prístrojov. Našu odbornosť, ktorú priebežne dopĺňame o pravidelné školenia v spolupráci s  odbornými inštitúciami , ako sú Spektroskopická společnost Jana Marka Marci či Slovenská spektroskopická spoločnosť, sa taktiež snažíme predať našim zákazníkom.

Tím spoločnosti PRAGOLAB dáva príležitosť všetkým, ktorých baví nová a neustále sa rozvíjajúca technika, chcú sa pohybovať medzi špičkovými odborníkmi danej oblasti a stať sa jedným z nich.

Našim cieľom je byť partnerom, na ktorého sa môžete spoľahnúť . Preto okrem ponuky kvalitných laboratórnych prístrojov poskytujeme aj profesionálne poradenstvo a dôležité služby ako sú SERVIS , údržba, profylaktické kontroly a validácia prístrojov a zariadení.

Veríme, že na našich stránkach nájdete informácie, ktoré potrebujete, a ktoré Vás presvedčia o našom zápale pre 'mašinky' a o fundovanosti a spoľahlivosti nášho tímu.

Tešíme sa na spoluprácu.

Za tím spoločnosti PRAGOLAB s.r.o.
Ladislav Náměstek

VŠEOBECNÉ OBCHODNÉ PODMIENKY spoločnosti PRAGOLAB s.r.o.