LC kolóny Hypersil GOLD

je najnovšia generácia poróznych silikagélových kolón, ktoré boli navrhnuté pre lepšiu účinnosť chromatografie. Sú vyrobené tak, aby Vám poskytli vynikajúci tvar píkov.

Hypersil%20gold1.png


Hypersil GOLD sú vyvinuté na báze vylepšeného, veľmi čistého silikagélu a patentované technológiou derivatizácie a endkapingu. Pri výrobnom procese se vytvára povrch, který redukuje nežiadúce sekundárne a terciálne interakcie, ktoré môžu nastať medzi analytom a kyslými silanolovými skupinami na povrchu silikagélu. Výsledkom toho sú úzke symetrické píky, které zaručia lepšie rozlíšenie, citlivosť a väčšiu istotu v presnosť a kvalitu analytických dát. Keď píky tailujú, je redukovaná ich výška, a to má za následok zníženie citlivosti. Vysoká symetria píkov dosiahnutá na kolónach Hypersil GOLD zvyšuje výšku píkov a umožňuje optimálnu integráciu. To môže byť kritické pri analýzach nízkych koncentrácií látok, napr. pri meraní kontaminácií.

Hypersil%20gold3.png

Kolóny sú dostupné vo veľkostiach častíc a formátoch pre všetky typy separácií, pre prípady, kedy potrebujete dosiahnuť lepšie rozlíšenie, väčšiu citlivosť alebo rýchlejšie analýzy. S veľkosťou častíc od 1,9 µm do 12 µm a najširšou ponukou fáz ponúkajú Hypersil GOLD riešenie s odpovedajúcou separáciou a účinnosťou. Sú dostupné v špeciálnych formátoch, ako sú KAPPA kapilárne kolóny, Picofrit a Integrafrit kolóny, Javelin na priame pripojenie a DASH HTS pre rýchly screening. Predkolónky na predĺženie životnosti Vašej kolóny sú dostupné vo všetkých fázach s velkosťami častíc 3 a 5 µm. Vyrábajú sa v dĺžke 10 mm. Je to ideálny rozmer na dosiahnutie maximálnej ochrany a zároveň minimálneho zvýšenia retencie.

Hypersil GOLD sú určené na analýzu látok, ktoré sú na tradičných silikagélových kolónach problematicky rozdeliteľné. Sú jedinečné vďaka kvalite fáz a väzby a práve preto poskytujú excelentný tvar píkov, ten má vplyv na rozlíšenie, kapacitu a citlivosť, obzvlášť pre stopové množstvá.

Tab1%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 1Hypersil GOLD - fázy


Tab2%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 2 Hypersil GOLD – vlastnosti častíc


Tab3%20Hypersil%20GOLD.png
Tab. 2 Hypersil GOLD – pH stabilita


Thermo Scientific Hypersil GOLD sú výsledkom 35 ročných skúseností s vývojom a výrobou HPLC médií a kolón Hypersil s cieľom zlepšovať chromatografiu.
Vysoko čistý silikagél Hypersil GOLD je vyrábaný, viazaný a balený v zariadeniach akreditovaných podľa ISO 9001:2008, kde sa pracuje podľa prísnych protokolov a rozsiahlych testov kvality. To zabezpečuje vysokú reprodukovateľnosť a kvalitu kolón.

  • Veľkosť častíc: 1,9 µm, 3 µm, 5 µm, 8 µm, 12 µm.
  • ID: 75 µm, 100 µm, 180 µm, 320 µm, 500 µm, 1.0 mm, 2.1 mm, 3.0 mm, 4.0 mm, 4.6 mm, 10 mm, 21 mm, 30 mm, 50 mm
  • Dĺžka: 10 mm – 250 mm
  • 12 typov fáz: C18, C8, aQ, PFP, CN, Phenyl, CN, Amino, AX, SAX, Silica, HILIC
  • Prevedenie: kapilárne, analytické, preparatívne, Javelin (priame pripojenie), PicoFrit, IntegraFrit (nanospray)
Všetky kolóny Hypersil GOLD kúpite teraz so zľavou 25 %. So žiadosťou o cenovú ponuku nás neváhajte kontaktovať (nagyova@pragolab.sk)  pripravíme Vám ju obratom.

Akcia je platná do 30. 6. 2016.

Ďaľšie informácie a aplikačné listy nájdete tu .