ICP-OES

ICP-OES - iCAP PRO XPS
iCAP PRO XPS ICP-OES spektrometr umožňuje prvkovou analýzu v nejkratším čase s výbornou citlivostí díky optickému systému s vysokou propustností a detektoru nové generace – CID821.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO XP
iCAP PRO XP ICP-OES spektrometr je ideálním nástrojem pro stopovou prvkovou analýzu vzorků s vysokou matricí nebo QA/QC analýzy v laboratořích s vyšším průchodem vzorků.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO X
iCAP PRO X ICP-OES spektrometr pro rutinní prvkové analýzy menšího počtu vzorků s intuitivním ovládáním a defaultními nastaveními.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO
iCAP PRO ICP-OES pro prvkovou analýzu v laboratořích s nižším průchodem vzorků. Pro snadné použití jsou připraveny defaultní optimalizované parametry, vhodná náhrada AAS.

Detail

ICP-OES - iCAP 7200
Cenovo efektívna verzia univerzálneho ICP spektrometra v laboratóriách s nižším počtom vzoriek.

Detail

ICP-OES - iCAP 7400
Univerzálna ICP-OES platforma pre každé laboratórium a každú aplikáciu v laboratóriách so stredne vysokým počtom vzoriek.

Detail

ICP-OES - iCAP 7600
Nekompromisná vysokovýkonná ICP-OES platforma pre rutinné aj vedeckovýskumné aplikácie s požiadavkami na rýchlosť analýz veľkého počtu vzoriek, vhodný aj pre pokročilé, kombinované metódy – spojené s laserovou abláciou či separačnými technikami.

Detail