ICP-OES

ICP-OES - iCAP PRO XPS
iCAP PRO XPS ICP-OES spektrometer umožňuje prvkovú analýzu v najkratšom čase s výbornou citlivosťou vďaka optickému systému s vysokou priepustnosťou a detektoru novej generácie - CID821.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO XP
iCAP PRO XP ICP-OES spektrometer je ideálnym nástrojom pre stopovú prvkovú analýzu vzoriek s vysokou matricou alebo pre QA/QC analýzy v laboratóriách s vyšším priechodom vzoriek.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO X
iCAP PRO X ICP-OES spektrometer pre rutinné prvkové analýzy menšieho počtu vzoriek s intuitívnym ovládaním a predvolenými nastaveniami.

Detail

ICP-OES - iCAP PRO
iCAP PRO ICP-OES pre prvkovú analýzu v laboratóriách s nižším priechodom vzoriek. Pre jednoduché použitie sú pripravené defaultné optimalizované parametre, vhodná náhrada AAS.

Detail

ICP-OES - iCAP 7200
Cenovo efektívna verzia univerzálneho ICP spektrometra v laboratóriách s nižším počtom vzoriek.

Detail

ICP-OES - iCAP 7400
Univerzálna ICP-OES platforma pre každé laboratórium a každú aplikáciu v laboratóriách so stredne vysokým počtom vzoriek.

Detail

ICP-OES - iCAP 7600
Nekompromisná vysokovýkonná ICP-OES platforma pre rutinné aj vedeckovýskumné aplikácie s požiadavkami na rýchlosť analýz veľkého počtu vzoriek, vhodný aj pre pokročilé, kombinované metódy – spojené s laserovou abláciou či separačnými technikami.

Detail